68. Aukció
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Akt A pacsirta változatához, 1900-1903 körül
75

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Akt A pacsirta változatához, 1900-1903 körül

Olaj, vászon, 80 x 95 cm
Jelezve balra lent: Szinyei
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft