14. aukció
Vaszary János akt Buddha
178

Akt Buddhával, 1926 körül

Olaj, vászon, 100x80 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft

90

Ablakban ülő lány

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
196

Oázisban

Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft