6. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Akt (Fekvő akt, Hason fekvő akt) 1907-1909 körül
107

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Akt (Fekvő akt, Hason fekvő akt) 1907-1909 körül

Olaj, vászon, 91x138 cm
Jelezve balra középen: Perlrott
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft

A kép hátoldalán kétalakos gyümölcsszedés kompozíció, s elkezdett – ugyancsak kétfigurás – parkban kompozíció az 1904-1905-ös évekből.

96

Testvérek,1935

Kikiáltási ár: 550 000 Ft