58. aukció
Kmetty János (1889-1975) Akt kék háttér előtt
147

Kmetty János (1889-1975)

Akt kék háttér előtt

Olaj, vászon, 75x50,5 cm
Jelezve balra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft