49. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Akt szabadban
23

Márffy Ödön (1878-1959)

Akt szabadban

Olaj, vászon, 81x63 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 5 500 000 - 8 000 000 Ft

Életmű-katalógusba felvéve 2014-ben a 3.2.2.5-ös számon AUKCIONÁLVA ÉS REPRODUKÁLVA: •BÁV 65. aukció, 340. tétel

70

Márffy Ödön (1878-1959)

Gyümölcscsendélet

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
132

Márffy Ödön (1878-1959)

Csendélet

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft