Időzített online grafikai aukció
Márffy Ödön akt
2

Márffy Ödön (1878-1959)

Akt tájban

Akvarellel színezett litográfia, papír, 47 x 36 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

60

Márffy Ödön (1878-1959)

Önarckép

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
67

Márffy Ödön (1878-1959)

Fürdőző nő

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
69

Márffy Ödön (1878-1959)

Szüretelők

Kikiáltási ár: 160 000 Ft