31. aukció
Vaszary János akt tengerpart
42

Akt tengerparton

Olaj, vászon, 47 x 62 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
– Petrovics Elek – Kárpáti Aurél: Vaszary. Budapest, 1941., 72. oldal
– Vaszary János (1867-1939) gyűjteményes kiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 2007. október 18. – 2008. február 10., 285.

14

Bubifrizura, 1924

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
35

Csónak a parton

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
50

Ablakban

Kikiáltási ár: 4 400 000 Ft
99

Alvó macskák, 1910

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
104

Virágok

Kikiáltási ár: 4 400 000 Ft
128

Kék hajó, 1929

Kikiáltási ár: 320 000 Ft