49. aukció
L. Propper Aranka 1878- ? Aktok
79

L. Propper Aranka 1878- ?

Aktok

Olaj, vászon, 80x63 cm
Jelezve balra lent: L. Propper A.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft