13. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Aktok a szabadban, 1919-1923
207

Szőnyi István (1894-1960)

Aktok a szabadban, 1919-1923

Olaj, vászon, 84x129 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 1919-1923
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft

Kiállítva: Szőnyi István gyűjteményes kiállítása. Ernst Múzeum, 1924. január, katalógus szám: 115. (Nyár)

18

Szőnyi István (1894-1960)

Folyóparton

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
82

Szőnyi István (1894-1960)

Udvarban

Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
195

Szőnyi István (1894-1960)

Végvári vitézek

Kikiáltási ár: 700 000 Ft