54. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Aktok kosárral, 1910 körül
132

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Aktok kosárral, 1910 körül

Olaj, vászon, 100x75 cm
Jelezve balra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: ‣ Nagybánya művészete. Kiállítás a nagybányai művésztelep alapításának 100. évfordulój a alkalmából. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1996. március 14. – október 20. katalógus: 229.

108

Mezei virágok

Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft