57. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Aktok vízparton (Éjjeli fürdőzés), 1912-1916 között
45

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Aktok vízparton (Éjjeli fürdőzés), 1912-1916 között

Olaj, vászon, 100x65 cm
Jelezve balra lent: I. Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

Aukcionálva: ‣ BÁV 60. aukció, 346. tétel Reprodukálva: ‣ Telepy Katalin: Iványi-Grünwald Béla. Képzőművészeti Kiadó, Budapest, 1984, 79. katalógus: 106.

107

Akt vízparton

Kikiáltási ár: 800 000 Ft