11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Bak Imre (1939-) Aktuális dialektika, 1990
13

Bak Imre (1939-2022)

Aktuális dialektika, 1990

Akril, vászon, 150 x 200 cm
Jelezve vakrámán: Bak/91 Aktuális dialektika
Jelezve hátoldalon: KWHO 46
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 25 000 000 - 35 000 000 Ft

60

Bak Imre (1939-2022)

Sci-Fi, 1985

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft