12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Balázs János kortárs aukció
46

Balázs János (1905-1977)

Alakok

Olaj, vászon, 63 x 59 cm
Jelezve balra lent: BJános
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 200 000 Ft