71. Aukció
Vaszary János Alassio Olaszország
38

Alassiói strand (Alassiói tengerpart), 1938

Olaj, vászon, 75 x 82 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 65 000 000 Ft
Becsérték: 120 000 000 - 160 000 000 Ft

91

Spanyol táncosnő, 1930

Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft
175

A kék kalap

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft