63. aukció
Scheiber Hugó Der Sturm, női portré
144

Scheiber Hugó (1873-1950)

Alexandra Alexandrova Exter portréja, 1926

Olaj, vászon, 79x62,5 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber H 1926
Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

Reprodukálva ¦ Reproduced:

¦ Napi Gazdaság, 2011. november 2. (21. évfolyam, 212-232. szám) 24.

¦ Molnos Péter: Scheiber Hugó. Festészet a Jazz ritmusában. Kieselbach Galéria, Budapest, 2015., 356. (Fiatal nő játékbabákkal címen)

25

Scheiber Hugó (1873-1950)

Vidéki táj fákkal

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
51

Scheiber Hugó (1873-1950)

Kubikus

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
72

Scheiber Hugó (1873-1950)

Férfialak

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
109

Scheiber Hugó (1873-1950)

Tömeg, 1919

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
164

Scheiber Hugó (1873-1950)

Esős utca

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
191

Scheiber Hugó (1873-1950)

Körhinta

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
203

Scheiber Hugó (1873-1950)

Jazz-zenész

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft