54. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Aligai táj, 1940
187

Ámos Imre (1907-1944)

Aligai táj, 1940

Akvarell, papír, 23x29 cm
Jelezve jobbra lent: Ámos I. 1940. dec.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

PROVENIENCIA:‣ korábbi tulajdonosa Anna Margittól vásárolta a képet