72. Tavaszi aukció
Mednyánszky László tájkép
183

Alkonyati táj

Olaj, vászon, 120 x 201 cm
Jelezve jobbra lent: Kimnach Lászlónak kiváló tisztelettel Mednyánszky
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 26 000 000 Ft

94

Trén

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft