44. aukció
Kmetty János (1889-1975) Álló női akt, 1916 körül
69

Kmetty János (1889-1975)

Álló női akt, 1916 körül

Olaj, vászon, 75x50 cm
Jelezve balra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA: •Kmetty János emlékkiállítása, Műcsarnok, 1977. kat. sz. n. •Ury Ibolya: Kmetty János. Budapest, 1979. 2 kép •Kmetty János Múzeum, Szentendre, 1981. kat. 2. KIÁLLÍTVA: •Kmetty János és Csorba Géza k

26

Kmetty János (1889-1975)

Beszélgetők, 1943

Kikiáltási ár: 150 000 Ft