50. Jubileumi Aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Álló női akt (Csinszka) , 1930 körül
150

Márffy Ödön (1878-1959)

Álló női akt (Csinszka) , 1930 körül

Olaj, vászon, 72x50 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

Életmű-katalógus: 2.2.4.3.