12. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Állvány ablak előtt, 1961
35

Barcsay Jenő (1900-1988)

Állvány ablak előtt, 1961

Olaj, vászon, 51x27,5 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay, jelezve hátul: Barcsay Állvány ablak előtt, művész tulajdona
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft

95

Barcsay Jenő (1900-1988)

Kisvárosi utcasor

Kikiáltási ár: 950 000 Ft