72. Tavaszi aukció
Mattis Teutsch János modernizmus
45

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Álmodozás, 1920-as évek második fele

Olaj, vászon, 80,5 x 55,5 cm
Jelezve balra lent: MT
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

137

Lámpa, 1926

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
138

Dísztál, 1901

Kikiáltási ár: 340 000 Ft