Joseph Szabó kiállítás
Szabó, Joseph 1925-2010 Álmodozók, 1975-78 - eladó
10

Szabó, Joseph 1925-2010

Álmodozók, 1975-78 - eladó

Olaj, falemez, 48 x 39 cm
Jelezve jobbra lent: J. Szabó