71. Aukció
Balázs János (1905-1977) Álom
1

Balázs János (1905-1977)

Álom

Olaj, vászon, 57,5 x 71 cm
Jelezve jobbra lent: BJános
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

114

Balázs János (1905-1977)

Középkor, 1975

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
151

Balázs János (1905-1977)

Égő világ, 1971

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft