Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Ámos Imre (1907-1944) Álom a Luxembourg-kertben (Álom a Luxembour kertről), 1937
151

Ámos Imre (1907-1944)

Álom a Luxembourg-kertben (Álom a Luxembour kertről), 1937

Olaj, vászon, 95,5x71 cm
Jelezve balra lent: Ámos