50. Jubileumi Aukció
Ámos Imre (1907-1944) Álom a Luxembourg-kertben (álom a luxembourg-kertről) , 1937
46

Ámos Imre (1907-1944)

Álom a Luxembourg-kertben (álom a luxembourg-kertről) , 1937

Olaj, vászon, 95,5x71 cm
Jelezve balra lent: Ámos
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 15 000 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: 91. -In.: Petényi Katalin: Ámos Imre. Corvina Kiadó, Budapest, 1982. Kiállítva: -Gordon Zsuzsa és dr. Váradi István magángyűjteménye. Szekszárdi Művészetek Háza, Szekszárd, 1987. január 9. – március 30. katalógus:

59

Ámos Imre (1907-1944)

Ülő nő, 1944

Kikiáltási ár: 300 000 Ft