10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Bak Imre (1939-) Álom és valóság, 2000
25

Bak Imre (1939-2022)

Álom és valóság, 2000

Akril, vászon, 80 x 120 cm
Jelezve hátoldalon: Bak/2000 Álom és valóság
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 9 000 000 Ft