69. Tavaszi Aukció
Dobai Székely Andor (1877-1945)
18

"Alszik a város”, 1911 körül

Olaj, vászon, 84 x 68 cm
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 18 000 000 Ft