11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Csató József (1980) Amiről keveset tudunk, 2010
41

Csató József (1980)

Amiről keveset tudunk, 2010

Olaj, vászon, 65 x 110,5 cm
Jelezve jobbra fent: Csató, 2010
Jelezve vakrámán: Csató J. Amiről keveset tudunk 2010
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 400 000 Ft