3. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Ámor és Psyche (Hajnal), 1902
12

Lotz Károly (1833-1904)

Ámor és Psyche (Hajnal), 1902

Olaj, vászon, 142x114 cm
Jelezve jobbra lent: f. Lotz K. 1902
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft

8

Lotz Károly (1833-1904)

A juhász családja

Kikiáltási ár: 300 000 Ft