18. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Anella és Lazarine a virágok közt, 1912
58

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Anella és Lazarine a virágok közt, 1912

Olaj, karton, 69,5x99 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai, és hátoldalon autográf felirat: Anella és Lazarine a virágok közt Rippl-Rónai 912
Kikiáltási ár: 26 000 000 Ft

Kiállítva: • Somogy vármegyei művészek karácsonyi képkiállítása. Kaposvár, 1912. december, katalógus: 33. • Palotafelavató kiállítás. Művészház, Budapest, 1913. február, katalógus: 141.