Private Sale
Rippl-Rónai József (1861-1927) Anella virágot tart (Leány virággal)
9

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Anella virágot tart (Leány virággal)

Olaj, karton, 100x70 cm
Jelezve balra fent: Rónai