59. aukció
Anna Margit (1913-1991) Angyal
165

Anna Margit (1913-1991)

Angyal

Ceruza, kréta, vászon, 40x35 cm
Jelezve jobbra lent: Anna Margit
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft