59. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Angyal a tetőn
49

Ámos Imre (1907-1944)

Angyal a tetőn

Olaj, vászon, 32x30,5 cm
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft