48. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Angyali üdvözlet II., 1930
149

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Angyali üdvözlet II., 1930

Olaj, vászon, 100x80 cm
Jelezve balra lent: MCP 1930
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft

PROVENIENCIA: •Az 1980-as évek második felében Pulay Anna tulajdonában KIÁLLÍTVA: •A Molnár-C. Pál Műterem Múzeum állandó kiállításán, 2009 és 2014 októbere között REPRODUKÁLVA: •Pogány Ö. Gábor: Molnár C.

14

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Pletyka, 1925

Kikiáltási ár: 320 000 Ft