21. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Angyali üdvözlet II., 1930
83

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Angyali üdvözlet II., 1930

Olaj, vászon, 100x80 cm
Jelezve balra lent: MCP 1930
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft

Proveniencia: Az 1980-as évek második felében Pulay Anna tulajdonában

Reprodukálva: • Pogány Ö. Gábor: Molnár C Pál. Corvina Kiadó, Budapest, 1988, 52. kép • A boldog művész képeskönyve. Molnár C Pál 1894–1981. (Összeállította: Csillag Pálné Éva) Kossuth Kiadó, Budapest, 1997, 57. oldal

65

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Két kolostor

Kikiáltási ár: 260 000 Ft
75

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Színésznő

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
76

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Törülköző

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
234

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Olasz város

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
235

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Táj antik romokkal

Kikiáltási ár: 340 000 Ft