60. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Anya gyermekei közt (Anya gyermekeivel), 1908
123

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Anya gyermekei közt (Anya gyermekeivel), 1908

Olaj, vászon, 86,5x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter I. 1908.
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

Reprodukálva :

¦ Lázár Béla: Permutter Izsák, Az Ernst Múzeum Művészkönyvei III. Budapest, 1921. X I. tábla (Anya gyermekei közt címmel)

¦ Pesti Hírlap Vasárnapja, 1933. február 5. 51. (Anya gyermekeivel címmel)

118

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Enteriőr

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
200

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Festőnő portréja

Kikiáltási ár: 800 000 Ft