67. Aukció
Munkácsy Mihály (1844-1900) Anya gyermekével. Tanulmány a Siralomházhoz, 1869
124

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Anya gyermekével. Tanulmány a Siralomházhoz, 1869

Olaj, fa, 37 x 50 cm
Jelezve balra lent: Munkácsy
Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft
Becsérték: 40 000 000 - 60 000 000 Ft

¦ Georg Oeder festőművész (1846-1931)

¦ Velhagen & Klafings: Monatshefte, XX. Jahrg. Band II., 1905/1906, 177. oldal

50

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Tanulmány

Kikiáltási ár: 380 000 Ft