7. aukció
Zichy Mihály (1827-1906) Apród ivókürttel, 1875
156

Zichy Mihály (1827-1906)

Apród ivókürttel, 1875

Szén, akvarell, pasztell, aranyfesték, papír vászonon, 110x76 cm
Jelezve jobbra lent: Zichy M. Paris 1875
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft

Kiállítva: – Zichy Mihály gyűjteményes kiállítása, Kunstverein, Bécs, 1878. – Válogatás magyar magángyűjteményekből, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1981. 165 sz.

Reprodukálva: Válogatás magyar magángyűjteményekből, p. 253.