12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Bíró Antal kortárs
45

Bíró Antal (1907-1990)

Aqua, 1963

Olaj, karton, 21,5 x 28 cm
Jelezve jobbra középen: 8.7. 1963 Bíró Antal (kétszer)
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft