58. aukció
Fehér László (1953-) Archív, 1978
76

Fehér László (1953-)

Archív, 1978

Olaj, vászon, 90x90 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 1978. Hátoldalon: Fehér László "Archív" 90x90, Fehér László Tác, Kossuth út 25. "Archív" olaj, vászon, 90x90 cm 1978, szeretettel Lóska Lajosnak Bp. 1986. okt 1. Fehér László
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

PROVENIENCIA: ¦ egykor Lóska Lajos művészettörténész tulajdonában Kiállítva: ¦ Fehér László. FÁÉV, Székesfehérvár, 1979.(katalógus nélkül) ¦ Fehér László festőművész kiállítása. Stúdió Galéria, Budapest, 1980. április 30. – május 18.