29. aukció
Fehér László (1953-) Archív, 1978
173

Fehér László (1953-)

Archív, 1978

Olaj, vászon, 90x90 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 1978, Jelezve hátoldalon: Szeretettel Lóska Lajosnak! 1986. október 1. Fehér László, Fehér László
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft

KIÁLLÍTVA:-Fehér László. FÁÉV, Székesfehérvár, 1979.(katalógus nélkül)-Fehér László festőművész kiállítása.Stúdió Galéria, Budapest, 1980. április 30. – május 18.