48. aukció
Pór Bertalan (1880-1964) Árnyas folyópart, 1909
91

Pór Bertalan (1880-1964)

Árnyas folyópart, 1909

Olaj, vászon, papírlemezen, 48,5x63 cm
Jelezve jobbra lent: Pór B. 1909
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 15 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA: •Best of Mű-Terem. Mű-Terem Galéria, Budapest, 2007. 91. oldal •A Nyolcak. Centenáriumi kiállítás. Janus Pannonius Múzeum, Pécs, 2010. december 10. – 2011. május 1., katalógus: 329.