61. aukció
Monostori Moller Pál (1894-1978) Ásatások és betűk, 1967
159

Monostori Moller Pál (1894-1978)

Ásatások és betűk, 1967

Olaj, farost, 70x100 cm
Jelezve balra lent: Monostori Moller Pál 1967. Hátoldalon: Monostori-Moller Pál "Ásatások és betűk" (OF.) 1967. (70x100)
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft