35. aukció
Kmetty János (1889-1975) Asztali csendélet, 1910-es évek közepe
43

Kmetty János (1889-1975)

Asztali csendélet, 1910-es évek közepe

Olaj, vászon, 68,5x55 cm
Jelezve balra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft

58

Kmetty János (1889-1975)

Szentendre

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
154

Kmetty János (1889-1975)

Férfi arckép

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
173

Kmetty János (1889-1975)

Tabáni színes házak

Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft