14. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Asztali csendélet, 1928 körül
141

Berény Róbert (1887-1953)

Asztali csendélet, 1928 körül

Olaj, vászon, 50x60 cm
Jelezve balra lent: Berény
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft

17

Berény Róbert (1887-1953)

Fürdőzők

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
126

Berény Róbert (1887-1953)

Fürdetés előtt

Kikiáltási ár: 160 000 Ft