17. aukció
Abonyi Ernő (1884-1941) Asztali csendélet almákkal
145

Abonyi Ernő (1884-1941)

Asztali csendélet almákkal

Olaj, vászon, 69x56 cm
Jelezve jobbra lent: Ernő Abonyi
Kikiáltási ár: 320 000 Ft