59. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Asztali csendélet hallal, 1947
31

Bálint Endre (1914-1986)

Asztali csendélet hallal, 1947

Olaj, vászon, 35,5x51 cm
Jelezve középen lent: Bálint 47
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 600 000 Ft

Feltehetően kiállítva:

¦ Bálint Endre párizsi képei. Európai Iskola XXIX. kiállítása. Budapest, Üllői u. 11., 1947. november 30. – december 14. katalógus: 5. vagy 31.

117

Bálint Endre (1914-1986)

Motívumburjánzás, 1978

Kikiáltási ár: 150 000 Ft