30. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Asztalnál, 1924-1928 között
73

Schönberger Armand (1885-1974)

Asztalnál, 1924-1928 között

Olaj, vászon, 66,5x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger A.
Kikiáltási ár: 9 500 000 Ft