63. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Asztalnál ülő férfi (Fiú ablakban), Nagybánya, 1906
209

Schönberger Armand (1885-1974)

Asztalnál ülő férfi (Fiú ablakban), Nagybánya, 1906

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger N.Bánya. 906.
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft

102

Olvasó lány

Kikiáltási ár: 280 000 Ft