12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Halmi-Horváth István kortárs aukció
19

Halmi-Horváth István 1973-

Átjáró, 2013

Akril, vászon, 50 x 50 cm
Jelezve vakrámán: Halmi-Horváth István Átjáró 130922, 2013 50x50 cm akril, vászon
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft